KONST / Litografier / Färglitografi 11733183

nr 1173 3183

Norbert Robles

(f. 1953), Sverige

Färglitografi, Norbert Robles (f. 1953). Signerad, numrerad 199/250, motivet: 22x18

Norbert Robles, bildkonstnär född i Frankrike 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 2 april 2018
kl 20:57:05

Norbert Robles

Läs mer om Norbert Robles